Anasayfa > Kurumsal > Hakkımızda


 

1982 yılında kurulan Türkoğlu Genel Ulaştırma Hizmetleri Ltd. Şti., kurulduğu yıldan bugüne kadar Ankara ve Ankara dışındaki; Yatırım - Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye - Sağlık - Turizm - Eğitim - İmalat - İthalat - İhracat konularında faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişilere danışmanlık hizmeti yapmaktadır.

 

Bu işleri de firmamızdan uzun süreli birlikte çalışan uzman kadrosu ile birlikte sürdürmektedir. Mülkiyeti firmamaza ait 300 m2'lik, güvenlik sistemli, Ankara'nın merkezinde modern çalışma ortamanında gerçekleştirmektedir. 24 Saat açık 2 adet faks, 8 adet pbx telefon hattı ve gsm haberleşme gereçlerini kullanarak firmalardan gelen talepler anında uygulanmaktadır.

 

Amacımız; 

İlgili mevzuat hükümleri doğrultusunda, yatırımcı, nakliyeci, sanayici, turizmci, ithalat ve ihracatcı siz değerli firma sahipleri ve yöneticilerine sektör ile ilgili geçerli kanun, yönetmelik ve tebliğler açısından bilgilendirilmelerini sağlamak, oluşan değişikliklerden zamanında haberdar ederek, Ankara'da, konsolosluk, bakanlık ve resmi kuruluşlardan almaları zorunlu olan belgeleri, izinleri almalarını sağlamak, başvurular sırasında gerekli bilgi ve müracat şekillerini, güvenilir olarak hazırlamak ve sunmaktır.

 

Görevimiz;

Konusunda profesyonelleşmiş yönetim kadrosu ile müşterilerini en iyi şekilde bilgilendirmek, rehberlik etmek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, günün koşullarına göre çözümler sunmaktadır.

Copyright 2024 - Türkoğlu Ltd. Şti.